Перемога на фестивалі соціальної реклами

Відеоролик, який зняли в Радивилові став переможцем на фестивалі соціальної реклами в Рівному. Про це повідомив у своєму Facebook Віталій Ліпський начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації. Вітаємо з перемогою автора ролику — шістнадцятирічну Ірину Бігун та бажаємо подальших успіхів. Пропонуємо переглянути соціальну рекламу «Замінник шкідливим звичкам».

 

 

Верховна Рада України визнала частину Донбасу окупованою територією

На пленарному засіданні 17 березня депутати проголосували ряд значущих документів. Зокрема про визнання частини  Донецької та Луганської областей окупованою територією. До моменту виведення з цієї території усіх незаконних військових формування та військ Російської Федерації там буде діяти особливий режим місцевого самоврядування, відповідно до закону «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування».

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.