Суперники українських клубів у чвертьфіналі Ліги Європи

У Швейцарському Ньоні відбулося жеребкування команд для участі в чвертьфіналах Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Суперниками українських команд стали клуби з Італії та Бельгії.

 

Дніпро зіграє з Брюгге, а Динамо з Фіорентиною.

Ліга Європи. Йдемо далі.

Після катастрофічного виступу Донецького Шахтаря у Лізі Чемпіонів українські вболівальники з великою долею скептицизму ставились до хороших перспектив двох інших українських команд пройти в наступний раунд змагань у Лізі Європи. Але і Динамо Київ і Дніпропетровський Дніпро змогли довести, що вони здатні якісно грати, не зважаючи на певні проблеми. Звичайно, Евертон чи Аякс це не Мюнхенська Баварія, але і далеко не статисти. Наші пройшли цих суперників і тепер ми в очікуванні наступних.

Шахтар: the end

Ну от і все: закінчилась Ліга Чемпіонів для українських клубів. Закінчилась важко і якось неприємно. Українські вболівальники ще довго будуть згадувати увесь цей мюнхенський жах, який їм довелось пережити у сезоні 2014-2015. Вони надіялись на все що завгодно, після нічиєї у Львові, але «Шахтар» зовсім не показав ніякої гри. Хоча багато хто скаже, що цей результат принаймні на половину залежав від суддівства.

Українські клуби в 1\8 фіналу ліги Європи

Одразу два українські клуби продовжують виступи у Лізі Європи навесні 2015 року. І Київське Динамо і Дніпропетровський Дніпро не просто змогли вийти у весняну частину ліги, а ще й вдало тут себе показати. Матчі-відповіді 1\16 Ліги Європи відбулися напередодні, як виступили українські клуби та що на них чекає далі читайте у нашому огляді.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.