Радивилівська команда перемогла в спортивному конкурсі

Спортивний фестиваль «САМ. Спортивний. Активний. Молодий» проходив на Рівненщині. Цей захід через карантинні обмеження організували в мережі інтернет Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області. В командному заліку перемогла радивилівська команда «Street Boys Радивилів».

Карантин посилювати не будуть, але посилять контроль

Наразі додаткових заходів, які посилювали б карантин на Рівненщині не запроваджуватимуть. Мова про відмову від пасажирських перевезень чи закриття торгових закладів не йде. Але посилять контроль за дотриманням правил у громадських місцях і закладах торгівлі та обслуговування.

У Радивилівський суд призначили суддю

Радивилівський районний суд вже досить довго не має судді. Ситуація останнім часом була аж надто загрозливою, адже всі справи про правопорушення або не розглядалися, або спрямовувалися в інші суди. І ось нарешті сьогодні з’явився указ Президента України про призначення суддів №226/2020 від 16 червня 2020.

Чи відбудеться ЗНО на Рівненщині?

Випускники шкіл цього року мають особливі проблеми з закінченням навчальних закладів та здобуттям вищої освіти. Через епідемію корона вірусу вини не змогли закінчити навчальний рік у звичному режимі та змушені були навчатись дистанційно. Також не було класичних останніх дзвоників в школах та невідомо чи відбудуться випускні вечори. Але чи не найбільшою проблемою наразі є складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступна кампанія.

Розклад приміських автобусних маршрутів

Нещодавно за рішенням районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Радивилівській районній державній адміністрації відновлено рух приміського транспорту в межах Радивилівського району. Оскільки аналогічне рішення діє і на території Дубенщини, то маршрутні транспортні засоби курсують і за межі Радивилівського району. Наводимо розклад руху таких транспортних засобів.

Міс Особлива мама України

Одразу двоє мешканок Радивилівщини беруть участь в конкурсі, який організувала італійсько-українська група волонтерів «Подаруй усмішку_ UA».  Це Олеся Велісейко та Оксана Жук. Мета цього конкурсу продемонструвати важливість ставлення до матерів з особливими дітьми. Часто люди вважають, що якщо сім’я виховує дитину-інваліда, то вона соціально неблагополучна, але насправді це не так.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.