Повір в життя + аудіо

У неділю, 23 жовтня, Ветеранський клуб «Затишок» запросив усіх на творчий музично-поетичний захід Надії Вечорко «Повір в життя і будь собою». Також до актової зали міського центру культури та дозвілля завітали представники міської влади, ветеранських організацій та місцеві жителі. Майже дві години члени ветеранського клубу дарували своїм слухачам щирі слова вітань, поетичні твори та милозвучні пісні.

Як справедливо зауважила, художній керівник ветеранського клубу Марія Павлюк: «Надія Вечорко має ліричну поетичну душу. ЇЇ вірші будять в серці любов, радість і тривогу». Творчий доробок місцевої поетеси більше, як 800 віршів. Багато з них стали піснями, На заході звучали вірші та пісні про природу, родину, друзів, кохання та зраду «Кожен день дарунок Бога», «Щаслива сьогодні», «Осіння моя любов», « Шампанське піниться », «Моє село - колиска роду», «Танцюють танець пелюстки», «Ходить літо - літечко», «Якого щастя я собі хотіла..» та багато інших.

Пряма мова Надії Вечорко:

Прозвучали пісні на слова та музику Надії Вечорко« Не топчи стежину», «Журавлики», «Не повернусь», «На городі лобода», « Моє місто, мій зелений світ» у виконанні клубу «Затишок» та « Стоїть калина серед поля» і « Сестричко-сестро» у виконані членів клубу « Надвечір’я». В творчості Надії Вечорко є багато творів написаних на тему війни на сході України , загибелі наших Героїв -  «Ти жив», «Мамі вручили орден», «Вишиванка синові» та інші. Надія Вечорко – це той світильник добра, що вічно сяє для друзів і для своїх дітей, яких вона щиро любить. Ще з дитинства вона була працелюбною і мріяла бути людям корисною, допомагати їм. Такою вона є і зараз. На заході прозвучали твори, які Надія Вечорко подарувала своїм синам Юрію та Тимурові «Чекаю сина», «Сині берети», «Тобі мій найдорожчий сину». У репертуарі вдало поєднувалися ліричні та жартівливі композиції. Пролунало більше двох десятків пісень, які викликали у глядачів веселі та сумні емоції. Багато творів разом із членами клубу співали і всі присутні в залі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.