Результативна нічия у Неаполі

Цьогорічний розіграш Ліги Європи тішить українських вболівальників неймовірно, бо на старті цього турніру ніхто навіть уявити собі не міг, що представник української Прем’єр- ліги добереться аж до півфіналу. Але після вчорашнього матчу у Неаполі, куди підопічні Мирона Маркевича їздили показати свій клас місцевим тіфозі, багато хто просто таки говорив. Що виявляється чудеса бувають — головне у них вірити.

Дніпро на італійській землі зовсім не знітився. Увесь перший тайм Ротань з компанією добре тримали гру у своїх ногах. Наполі майже нічого не вдавалося створити біля воріт Дениса Бойка. Хоча виконавців високого класу у нападі в команді Рафаеля Бенітеса дуже багато. Але ні Ігуаін, ні Кальєхон, ні Інсіньє нічого вартого уваги не продемонстрували. Хоча і атака Дніпра також зіграла далеко не в найкращий свій футбол, але враховуючи важливість матчу та шалену підтримку італійських вболівальників, вражають морально-вольові якості команди Маркевича.

Другий тайм почався куди гірше. Дніпряни пропустили зовсім не обов’язковий гол із зовсім необов’язкового кутового. Але варто відзначити і той факт, що команда вистояла просто неймовірну кількість атак, які мали б закінчуватись взяттям воріт. І от саме в цей момент багато в кого зародилася думка про те, що у футболі також бувають чудеса. Мирон Богданович залишився вірним своїй традиції — випускати на поле футболіста, який мусить забити гол. От і цього разу сталося саме так: Селелньов, який за хвилину до цього вийшов на поле замкнув флангову передачу від Федецького. Неаполітанці вже здійняли руки вгору, сигналізуючи арбітру про те, що український форвард перебував у офсайді, проте Свейн Моен з Норвегії, який обслуговував цей поєдинок вважав, що взяття воріт відбулося за правилами. У Підсумку 1: 1. Доля протистояння вирішиться в Києві, але гол на виїзді, навіть забитий за таких драматичних обставин, точно додає спокою та впевненості Дніпру. А от Підопічні Рафаеля Бенітеса змушені будуть рвати газон на НСК «Олімпійський» аби вийти до фіналу.