Їдемо до Варшави

Дніпропетровський Дніпро у фіналі Ліги Європи. Це досягнення до якого підопічні Мирона Маркевича крокували все своє футбольне життя. Команда, яка змогла подарувати своїм вболівальникам радість фіналу престижного європейського турніру. Та і сам Мирон Богданович вперше у своїй кар’єрі сягнув такої висоти. Саме тому всі з нетерпінням чекають поєдинку у Варшаві. Хто ж виявиться сильнішим цього разу?

Але про все по порядку: після вдалого вояжу до Неаполя, Дніпро перебував в чудовому настрої, але все ж у внутрішньому чемпіонаті не зміг обіграти Луганську Зорю. Втім, стратегія Маркевича тут проста і зрозуміла — матч з Наполі все ж важливіший. Саме тому Дніпряни з перших хвилин не стали відсиджуватись в обороні та грати, утримуючи результат виїзного поєдинку. Але і команда Рафи Бенітеса також не одразу побігла до воріт Дениса Бойка, розуміючи всю небезпеку можливого пропущеного м’яча. Але все ж кілька гострих моментів на початку гри напад неаполітанців зміг організувати. Міг забити Ігуаін, але Бойко не підвів. Надійність воротаря в цьому випадку всиляє додаткові сили в усю команду. Весб перший тайм пройшов у боротьбі з центр поля, з невеликою перевагою на боці Дніпра. А от у другі половині гри стало куди цікавіше, адже на 58 хвилині Селезньов знову пробився крізь неаполітанські захисні редути. Половину цього голу варто було б записати на Коноплянку, бо саме Євген видав філігранний пас на Селезньова, який і став героєм матчу, забивши йдиний переможний гол. Усі намагання Наполі змінити хід протистояння були марними. Матч так і закінчився з рахунком 1 : 0. Захист Дніпра вистояв, незважаючи на шалене прагнення підопічних Бенітеса забити бодай один м'яч та перевести гру у додатковий час.

Ми їдемо до Варшави, йдемо грати у красивий хороший футбол, йдемо тішити мільйони українських вболівальників, які горді за справжню українську команду та справжнього українського тренера. І якою б грізною не здавалася Севілья, хлопці з берегів Дніпра зможуть приборкати норовливу іспанську пані.